Up

250 gr baklava kutusu, 500 gr baklava kutusu , 750 gr baklava kutusu , 1 kg baklava kutusu , 1500 gr baklava kutusu ve 2 kg baklava kutusu olmak üzere fabrikamızda müşteriye özel baklava kutusu imalatı yapılabilmektedir.Ürünlerimiz birinci kalite kartondan yağ ve şerbet sızdırmayan laminasyon malzemeleri kullanarak üretilmektedir. Tüm boyutlarda sedef, mat parlak selefonlu laklı, gofreli,varak yaldızlı kutu imalatı yapmaktadır. 

baklava kutusu
baklava kutu imalatı
metalizeli baklava kutuları
kraft baklava kutusu
metalize baklava kutusu
kraft bakalva ktusu
baklava kutularıu
250 gr 500 gr 1000 gr baklava kutusu
gold metalize baklava kutusu
baklava kutuları
baklava kutusu

Fabrikamızda karton börek kutusu, börek tepsi kutusu, baklava börek kutusu, börek paket kutusu, yuvarlak börek kutusu, karton börek saklama kutusu üretimi yapılmaktadır.Özel tasarım börek kutusu, müşteriye özel börek kutusu ölçüleri bulunmaktadır. Tüm boyutlarda sedef, mat parlak selefonlu laklı, gofreli,varak yaldızlı kutu imalatı yapmaktadır.

su böregi kutusu
su böregi kutusu
su böregi kutusu taşıma
kulplu su böregi
su böregi kutu ambalaj
düz su böregi kutusu

500 gr kuru pasta kutusu,  750 gr kuru pasta kutusu, 1 kg kuru pasta kutusu, 1,5 kg kuru pasta kutusu , olmak üzere her ölçüde özel kuru pasta kutusu imalatı, kurabiye kutusu üretimi yapılmaktadır. Fabrikamız Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Tüm boyutlarda sedef, mat parlak selefonlu laklı, gofreli,varak yaldızlı kutu imalatı yapmaktadır.

yarımlık kurupasta kutusu
1000 gr kurupasta kutusu
1500 gr kurupsata kutusu
kurupasta kutusu
pencereli kurupasta kutusu
kapaklı kurupsata kutusu
gold kurupasta kutusu

Fabrikamızda platform krome kartondan ve mukavva üzeri sıvamadan imal edilen standart selefonlu pasta altlığı, karton pasta altlığı ve yaş pasta altlığı yapılmakta olup ayrıca değişik gramajlarda da  üretim gerçekleştirilmektedir. Pasta altlığı karton imalatı yapılmaktadır. Fabrikamız Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı STANDARTLARINA UYGUN üretim yapmaktadır. Tüm boyutlarda sedef, mat parlak selefonlu laklı, gofreli,varak yaldızlı kutu imalatı yapmaktadır.

pasta altlıkları mendil
pasta mendili
yaş pasta altlıgı

Her çeşit kandil simidi ve nişan ikramlığı kutusu özel ölçülerinde imalatımız mevcuttur.Ürünlerimiz birinci sınıf kartondan, Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Tüm boyutlarda sedef, mat parlak selefonlu laklı, gofreli,varak yaldızlı kutu imalatı yapmaktadır.

kandil kutusu
kandil kutusu
5 li kandil kutusu
10 lu kandil kutusu
kandil kutusu
kandil kutusu
kandil kutuları

Karton pasta kutusu, pasta taşıma kutusu, yüksek pasta kutusu, yaş pasta kutusu ve baton pastane kutuları siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için en kaliteli şekilde basılıp her çeşit pasta kutusu üretimi fabrikamızda yapılabilmektedir. Her ölçütte özel pasta kutusu 2 kişilik, 4 kişilik , 6 kişilik, 8 kişilik , 12 kişilik pasta kutusu ve ipli 4 kişilik, ipli 6 kişilik, ipli 8 kişilik , ipli 12 kişilik pasta kutusu çeşitleri mevcuttur. Ürünlerimiz birinci sınıf kartondan, Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Tüm boyutlarda sedef, mat parlak selefonlu laklı, gofreli,varak yaldızlı kutu imalatı yapmaktadır.

yas pasta kutusu turta kutuları
yuvarlak yaş pasta
0 nolu kulplu turta kutusu
3 nolu turta kutusu
saplı baton kutusu
baton kutuları imalat
metalize baton kutuları
dolg metalize baton kutusu

İstenilen renk, boy ve ebatta logolu, logosuz turta ve baklava tepsi boy imalatı yapılmaktadır. Ürünlerimiz yağ ve şerbet sızdırmaz özelliktedir. Ürünlerimiz birinci sınıf kartondan, Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Tüm boyutlarda sedef, mat parlak selefonlu laklı, gofreli,varak yaldızlı kutu imalatı yapmaktadır.

şekilli turta kutuları
şekilli turta kutuları
sürgülü tepsi kutuları
tepsi baklava kutusu
600-800 - 1000 gr baklava tepsi kutusu
kutu imalatı
şekilli turta kutusu